Nelaimes gadījumu apdrošināšana 2015 gada sezonai

 

 iizibrokers logo balts

 

Ir sagatavots nelaimes gadījumu apdrošināšanas piedāvājums, kas seguma ziņā līdzvērtīgs iepriekšējā gada polisei. Iespējams iegādāties vienu polisi vai divas polises tādejādi summējot apdrošinājuma summas. Pieaugušajiem un jauniešiem virs 18 gadiem tiek piedāvāti divi varinti - viens, kas ir līdzvērtīgs bērnu programmai un otrs varaints ar augstākām apdrošinājuma summām. Visi, kuriem ir interese iegādāties šo apdrošināšanu, lūdzu atsūtīt man uz e-pastu sekojošu informāciju: - apdrošināmā bērna vārdu, uzvārdu, personas kodu, datumu, no kura nepieciešama apdrošināšana;- viena vecāka vārdu, uzvārdu, personas kodu, dzīves vietas adresi. Polises gatavosim uzreiz pēc katra individuālās informācijas saņemšanas. Jautājumu un neskaidrību gadījumā esmu te pat - viena zvana vai epasta attālumā!

Ar cieņu,

Daiga Jermaka

Apdrošināšanas brokeris

IIZI Brokers, SIA

Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058

Mob. +371 264 79350 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.iizibrokers.lv

 

BĒRNI līdz 18 gadiem Atlīdzību apmēra piemēri bērniem Pieaugušie NG piedāvājums Atlīdzību apmēra piemēri pieaugušajiem NGA 04 noteikumi 01.03.2007