Pievienojies klubam!

bmxJa vēlies sākt nodarboties ar BMX, trenēties pie pieredzējušiem treneriem, lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un iegūt jaunus draugus, tad pievienojies SK „Rīgas Favorīts”/RRS.

Lai saņemtu sīkāku informāciju kontaktējies ar kluba prezidentu Aigaru Ernstsonu, tālr.: +(371) 26428888, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .


Lai uzsāktu trenēties ir nepieciešams iestāties klubā un iegādāties inventāru. BMX ir specifisks sporta veids, kurā uzvaru no zaudējuma šķir sekundes, šķēršļa pārvarēšanu no kritiena centimetri, tas ir sporta veids ar specifisku inventāru no kura ir atkarīgi gan rezultāti, gan drošība, tāpēc nekādā gadījumā neiegādājies inventāru, bez kluba trenera padoma.

Velosipēds. Pārdevēji veikalos bieži vien ir specializējušies pilsētas, MTB vai citu velosipēdu pārdošanā un tāpēc nepārzin BMX specifiku un noslēpumus. Pastāv ļoti liela iespēja iegādāties nederīgu, neatbilstošu tava auguma vajadzībām un iespējams neatbilstoši vai nevajadzīgi dārgi komplektētu BMX velosipēdu. Lielākā daļa BMX velospēdu, kas nopērkami Latvijas veikalos ir BMX ride velosipēdi, kas domāti braukšanai pa skeitparku, ielu vai lēkāšanai pa dirtiem, bet ne par BMX trasi.
Kluba biedriem ir atlaides velosipēdu tirdzniecības vietās, tādēļ, ja iegādāsies velosipēdu kā kluba biedrs - ietaupīsi naudu, kā arī, ja būsi konsultējies ar kluba treneri, noteikti savā īpašumā iegūsi treniņu un sacensību vajadzībām atbilstošu velospēdu.
Pastāv iespēja iegādāties lietotu velosipēdu. Iesākumā, kamēr vēl neesi sapratis, ka BMX ir tavs sporta veids, šis nav sliktākais risinājums. Jo pirmkārt tas būs lētāk, otrkārt lietotam velosipēdam būs par to pašu cenu noteikti labāka komplektācija (detaļu kvalitāte, svars).
Lietota BMX velosipēda cena ir sākot no LVL 100, kad būsiet apguvis tehniskos elementus, „ieguvis” ātrumu trasē un būsiet „izaudzis” no sava pirmā velosipēda, tad personīgi nokomplektēsiet savām vēlmēm atbilstošu velosipēdu, kura cena svārstīsies robežās no LVL 300 – LVL 500. Pastāv iespēja sakomplektēt velosipēdu, kura cena pārsniedz LVL 1000, taču par šādas komplektācijas nepieciešamību ir jālemj katram pašam.

Ķivere, aizsargbruņas, apģērbs. BMX ir ekstrēms sporta veids, tāpēc ir nepieciešams ievērot drošības noteikumus, lietot ķiveri, aizsargbruņas (krūtīm, mugurai, pleciem, elkoņiem un ceļiem), apģērbu, kas nosedz kailu miesu un cimdus. Ekipējumu arī ir iespējams iegādāties lietotu, taču jauna ekipējuma iegādes cena atkarībā no braucēja garuma un vecuma ir sākot no LVL 250.

Lejupielādēt iesnieguma formu par iestāšanos sporta klubā "Rīgas favorīts"

iesniegums

Iesnieguma paraugu skatīt šeit